X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه ماکسیما با موتورسیکلت در خیابان شریعتی خبر داد و گفت: در این حادثه یکی از سرنشینان موتور سیکلت همان موقع جان سپرد .

 جناب سرهنگ مراد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگارمجله مهر درباره جزییات این تصادف مرگبارگفت: ساعت5 غروب روز گذشته یک دستگاه ماکسیما در مسیر جنوب به شمال خیابان شریعتی بالاتر از خیابان میرضاپور در حال حرکت بود که با موتورسیکلتی که در همین مسیر حرکت می‌کرد برخورد کرد

وی افزود: خودروی ماکسیما به طرز شک برانگیزی از مسیر اصلی خارج شد و این تغییر مسیر ناگهانی باعث ایجاد تصادف با موتور سیکلت در حال حرکت شد.

وی با بیان اینکه موتورسیکلت دو سرنشین داشت، افزود: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی در محل حاضر شده و پس از تحویل دو موتورسیکلت‌سوار حادثه دیده به عوامل اورژانس، مشخص شد ترک‌نشین موتور که مردی حدودا ۳۵ ساله بود، در دم جان سپرده است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه بین راکب و راننده ماکسیما اختلافی وجود داشته است، گفت: علت قطعی بروز این حادثه از سوی عوامل انتظامی و عوامل پلیس راهور در حال پیگیری و بررسی است.

مرادی به موتورسیکلت سواران هشدار داد که حتما از کلاه ایمنی استفاده کرده و رانندگان وسایل نقلیه نیز حین رانندگی توجه کافی به مقابل‌شان را داشته باشند.
باتشکر.

.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • یا غریب